O nás

AIS - Kdo jsme, co děláme

Jsme česká firma, jejíž založení se datuje do roku 1992. Naším původním zaměřením byly montáže systémů suché výstavby (sádrokartony), při kterých jsme uplatnili zkušenosti některých zaměstnanců, které získali v zahraničí, kde byly tyto systémy již běžně používány. Přibližně po třech letech jsme začali materiály potřebné k montáži systémů suché výstvaby i prodávat. V současné době je naší dominantní činností prodej stavebních materiálů, kde se stále zaměřujeme na systémy suché výstavby, dále pak izolační materiály a fasádní systémy. Sortiment však stále rozšiřujeme, aby jsme vyhověli požadavkům našich zákazníků.

V současné době najdete pobočky naší firmy v Jablonci nad Nisou, Horoměřicích u Prahy a v Liberci.

Stěžejními obchodními partnery jsou pro nás odborné firmy a živnostníci, kterým poskytujeme maximálně výhodné zázemí, ať už to jsou individuálně tvořené obchodní podmínky, odborná podpora při zpracování nabídek, nebo bezplatná doprava materiálu.

Zaměstnanci firmy jsou odborně způsobilí, připraveni se Vám ochotně věnovat a pomoci řešit problémy.

Veškeré daňové povinnosti si řádně plníme v České republice. Ze svých zisků v regionech našeho působení podporujeme dobročinné, ekologické a tělovýchovné projekty (Středisko pro ranou péči Liberec, Fond na obnovu Jizerských hor, Sokol Tuchoměřice).

Život není jen práce, s našimi zákazníky a kolegy se setkáváme i při společných sportovních a společenských akcích.

Jsme lidé a děláme chyby, pokud jste nebyli s čímkoli spokojeni, napište nám prosím (vedeni@sadrokartony.com), uděláme vše pro nápravu.