Nabízený sortiment

MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ VZHLEDEM K NAŘÍZENÍ VLÁDY                                                                                    

Aktualizace k 31.3.2020 16 hod., platnost do odvolání

Od 1.4. 2020 otevřena pro podnikající osoby i provozovna Liberec!


Vážení zákazníci,

vzhledem k mimořádným opatřením, která jsou přijímaná z důvodu omezení šíření aktuální virové nákazy, Vám oznamujeme, že naše provozovny v Jablonci n. N. a Horoměřicích zůstávají pro podnikající osoby (firmy, živnostníci) OTEVŘENY. Provozovna v Liberci bude z organizačních důvodů pro přímý prodej dočasně uzavřena. Toto opatření zrušeno od 1.4.2020!  

Rádi bychom udělali vše pro to, abychom uchránili zdraví našich kolegů i Vás, našich zákazníků, proto prosíme věnujte pozornost opatřením na našich provozovnách a respektujte je.

 • minimalizujte osobní návštěvy na našich provozovnách, objednávky pokud možno realizujte pomocí e-mailu, telefonu, či našeho e-shopu  www.sadrokartony.com, materiál Vám pak připravíme k odběru, nebo odvezeme
 • při návštěvě našich provozoven vždy používejte ochranné pomůcky na obličej (roušky, respirátory, šátky)
 • hotovostní úhrady přijímáme jen zcela výjimečně a za přísných hygienických opatření (desinfekce rukou atd.).
 • po dobu mimořádných opatření není možné vracení zboží - netýká se palet
 • sobotní prodej je dočasně přerušen

Pro nepodnikající osoby (maloodběratele) jsou naše provozovny uzavřeny, k nákupu je ale možno využít e-shop na stránkách www.sadrokartony.com.  Je však nutná platba převodem, materiál Vám pak dovezeme, nebo připravíme k odběru na výdejních místech na našich provozovnách.

 

Děkujeme Vám za spolupráci a zodpovědný přístup

 

Tým AIS


 

AKCE,  Novinky

 


 

Vážení zákazníci,

bohužel Vám musíme oznámit, že firma KNAUF dočasně zrušila konání všech školení. Týká se to tedy i našeho certifikačního školení, které mělo proběhnout dne 17.3.2020 v Liberci (Kulturní a společenské centrum Lidové sady).

Opatření je samozřejmě z důvodu šíření koronaviru. O novém termínu Vás po skončení opatření budeme informovat.

Všichni přihlášení by již měli být ze strany firmy KNAUF informování o možnosti vystavení dočasného certifikátu s platností do letošního června.

Děkujeme za pochopení!

 

 


 


FERMACELL® sádrovláknité desky

Zimní období je ideální pro suchou výstavbu, která je v současné době stále tím nejlepším a nejoblíbenějším řešením pro nejrůznější přestavby a rekonstrukce, ale také novostavby. Základním stavebním prvkem suché výstavby jsou desky sádrokartonové, sádrovláknité a cementové. V našem sortimentu najdete všechny typy uvedených desek! Segment desek sádrovláknitých u nás zastupují desky Fermacell. A proč používat tyto desky? Více se dozvíte v sekci "Novinky" !

AQUAFIRE® - odlehčená cementová deska

Jsme výhradním dovozcem cementových desek Aquafire na českém trhu. AQUAFIRE ® je odlehčená cementová deska vyztužená vlákny, odolná vůči vodě a ohni, použitelná jak v interiéru, tak exteriéru. Její přední vlastností je snadné řezání ... nejsnazší v porovnání s jinými deskami na trhu. Více info v sekci "Novinky".

 

EasyBoard - sádrokartonové prefabrikáty

EasyBoard® - moderní, frézováním upravená sádrokartonová deska, která díky přesnému zpracování šetří na stavbě ne jenom čas a materiál, ale i finanční prostředky. Díky EasyBoard se složité sádrokartonové detaily realizují velmi jednoduše a ty jednoduché velmi efektivně a rychle. Více informací o EasyBoard najdete v sekci "Novinky".

 


Deska Knauf DIAMANT X "první sádrokartonová deska s osvědčením ETA"

Výrobce Knauf nedávno uvedl na trh sádrokartonovou desku DIAMANT X, která vyniká nejen vysokou pevností a stabilitou, ale především výrazně vyššími statickými hodnotami. Více se dozvíte v sekci "Novinky".

Pásky STRAITFLEX v našem sortimentu

 

Straitflex je ucelená řada výztužných a těsnících pásků určených především pro překrytí všech spojů sádrokartonových a sádrovláknitých desek navzájem nebo s jinými prvky jako například spáry mezi panely bytových domů, navázání zděné stěny a sádrokartonového podhledu apod.

Materiál Straitflex může představovat převratnou novinku pro mnoho odborníků a realizačních firem. V Severní Americe je znám přes více než deset let a za tu dobu se tam rychle rozšířil a jeho použití se stalo nepsaným standardem mezi realizátory suché výstavby a to především tam, kde se používají sádrokartonové a sádrovláknité desky. 


 

Naši nejvýznamnější obchodní partneři

 • AMF
 • Bachl
 • Baumit
 • Hebel
 • Den Braven
 • Knauf
 • Knauf Insulation
 • Norgips
 • Weber

Novinky

31.03.2020

MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ VZHLEDEM K NAŘÍZENÍ VLÁDY - aktualizace 31.3.2020

Aktualizace k 31.3.2020 16 hod., platnost do odvolání

Od 1.4. 2020 otevřena pro podnikající osoby i provozovna Liberec!

18.03.2020

Pozvánka na webinář Akademie zateplování

Vážení zákazníci, 

Knauf Insulation tento týden zahajuje letošní sezónu webinářů Akademie zateplování. Prvním témátem ve čtvtrek 19.3.2020 bude provětrávaná fasáda. Rádi bychom Vás jménem společnosti Knauf Insulation pozvali k online sledování webináře z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

17.03.2020

MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ VZHLEDEM K NAŘÍZENÍ VLÁDY - aktualizace k 17.3.2020

Vážení zákazníci,

vzhledem k mimořádným opatřením, která jsou přijímaná z důvodu omezení šíření aktuální virové nákazy, Vám oznamujeme, že naše provozovny v Jablonci n. N. a Horoměřicích zůstávají pro podnikající osoby (firmy, živnostníci) OTEVŘENY. Provozovna v Liberci bude z organizačních důvodů pro přímý prodej dočasně uzavřena.

Rádi bychom udělali vše pro to, abychom uchránili zdraví našich kolegů i Vás, našich zákazníků, proto prosíme věnujte pozornost opatřením na našich provozovnách a respektujte je.

Ankety, odběr novinek

Nechcete aby vám uteklo něco z našeho oboru?
Přihlašte se k odběru novinek!