Nabízený sortiment


NOVÝ TERMÍN CERTIFIKAČNÍHO ŠKOLENÍ KNAUF

 

AKCE, novinky


KVĚTNOVÁ AKCE

Rakouský koncern patří k předním evropským výrobcům stavebních materiálů www.cihlyleier.cz .

 


FERMACELL® sádrovláknité desky

Zimní období je ideální pro suchou výstavbu, která je v současné době stále tím nejlepším a nejoblíbenějším řešením pro nejrůznější přestavby a rekonstrukce, ale také novostavby. Základním stavebním prvkem suché výstavby jsou desky sádrokartonové, sádrovláknité a cementové. V našem sortimentu najdete všechny typy uvedených desek! Segment desek sádrovláknitých u nás zastupují desky Fermacell. A proč používat tyto desky? Více se dozvíte v sekci "Novinky" !

AQUAFIRE® - odlehčená cementová deska

Jsme výhradním dovozcem cementových desek Aquafire na českém trhu. AQUAFIRE ® je odlehčená cementová deska vyztužená vlákny, odolná vůči vodě a ohni, použitelná jak v interiéru, tak exteriéru. Její přední vlastností je snadné řezání ... nejsnazší v porovnání s jinými deskami na trhu. Více info v sekci "Novinky".

 

EasyBoard - sádrokartonové prefabrikáty

EasyBoard® - moderní, frézováním upravená sádrokartonová deska, která díky přesnému zpracování šetří na stavbě ne jenom čas a materiál, ale i finanční prostředky. Díky EasyBoard se složité sádrokartonové detaily realizují velmi jednoduše a ty jednoduché velmi efektivně a rychle. Více informací o EasyBoard najdete v sekci "Novinky".

 


Deska Knauf DIAMANT X "první sádrokartonová deska s osvědčením ETA"

Výrobce Knauf nedávno uvedl na trh sádrokartonovou desku DIAMANT X, která vyniká nejen vysokou pevností a stabilitou, ale především výrazně vyššími statickými hodnotami. Více se dozvíte v sekci "Novinky".

Pásky STRAITFLEX v našem sortimentu

 

Straitflex je ucelená řada výztužných a těsnících pásků určených především pro překrytí všech spojů sádrokartonových a sádrovláknitých desek navzájem nebo s jinými prvky jako například spáry mezi panely bytových domů, navázání zděné stěny a sádrokartonového podhledu apod.

Materiál Straitflex může představovat převratnou novinku pro mnoho odborníků a realizačních firem. V Severní Americe je znám přes více než deset let a za tu dobu se tam rychle rozšířil a jeho použití se stalo nepsaným standardem mezi realizátory suché výstavby a to především tam, kde se používají sádrokartonové a sádrovláknité desky. 


 

Naši nejvýznamnější obchodní partneři

  • AMF
  • Bachl
  • Baumit
  • Hebel
  • Den Braven
  • Knauf
  • Knauf Insulation
  • Norgips
  • Weber

Novinky

29.06.2020

NOVÝ TERMÍN certifikačního školení KNAUF

Vážení zákazníci,

tímto bychom Vás rádi pozvali na certifikační školení KNAUF, které se uskuteční v novém termínu 23.7.2020 od 9hod. v PKO Liberec.

04.06.2020

Sobota 6.6.2020 pobočka Jablonec nad Nisou UZAVŘENA !

Vážení zákazníci,

z důvodu uzavření ulice Janovská (pokládka asfaltového povrchu) tuto sobotu 6.6.2020 ZAVŘENO !

12.05.2020

Obnovení sobotního prodeje v Jablonci n.N.

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás upozornit, že od 16.5.2020 můžete na naší provozovně v Jablonci nad Nisou opět nakoupit i v sobotu, a to vždy od 8:00 do 12:00 hodin.

Ankety, odběr novinek

Nechcete aby vám uteklo něco z našeho oboru?
Přihlašte se k odběru novinek!