Úvodní stránka » Novinky » Lepidla STACHEMA - nově na našem eshopu

05.05.2020 | Lepidla STACHEMA - nově na našem eshopu

LEPÍCÍ A STĚRKOVACÍ TMELY PRO ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY


  • CHEMA SET speciál 25kg 

Lepidlo je určeno pro lepení všech typů izolantů zateplovacích systémů a jako vrchní armovaná stěrka zateplovacích systémů. Splňuje požadavky normy ETAG 004. Tmel je mrazuvzdorný a je určen pro vnitřní i venkovní použití. 

 

  • CHEMA SET Ecolor 25kg

Lepicí a stěrkovací tmel je určený pro lepení všech typů izolantů zateplovacích systémů (polystyren, minerální vata) a jako vrchní armovaná stěrka. Je možné použití na šedý polystyren, ale pouze při splnění podmínek uvedených v technickém listu.

 

  • CHEMA SET PREMIUM 25kg

Vysoce flexibilní lepící a stěrkovací tmel pro zateplovací systémy je určen pro lepení všech typů izolantů (polystyren-XPS, EPS, perimetr, soklové desky a minerální vata) na běžné minerální podklady, dále na pružné podklady, zejména materiály na bázi dřeva (OSB desky, dřevovláknité desky, cementotřískové desky, sádrovláknité desky, CLT a SIP´s panely, aj.). V kombinaci s vhodnou armovací síťkou je určena pro vytváření vrchních vrstev zateplovacích systémů, pod finální omítku.

 

 

  • CHEMA SET EXCLUSIVE 25kg

Lepící a stěrkovací malta primárně určena pro lepení difuzně otevřených zateplovacích systémů (dřevovláknitá deska – např. Steico, Pavetex aj., minerální vata) na běžné minerální podklady a také pro podklady z materiálů na bázi dřeva (CLT panely, sádrovláknité desky, difuzní a středně tvrdé dřevovláknité desky aj.). V kombinaci s vhodnou armovací síťkou je určena pro vytváření vrchních základních vrstev zateplovacích systémů, pod finální omítku.

 

LEPIDLA PRO OBKLADY A DLAŽBY

 

  • CHEMA LEP STANDARD C1 25kg

Mrazuvzdorné cementové lepidlo je určeno k lepení savých obkladů, dlažeb a mozaik v interiérech, na podlahy a stěny z tradičních materiálů s cementovou omítkou, cementové potěry, anhydritové potěry a sádrokartonové stěny (po předchozím ošetření penetračním nátěrem) a dostatečně vyzrálé betonové konstrukce.

 

  • CHEMA LEP FLEXI C2TES1 25kg

Vysoce flexibilní mrazuvzdorné cementové lepidlo se sníženým skluzem je určeno k lepení všech typů obkladů (včetně velkoformátových), dlažeb a mozaik v interiérech i exteriérech, na podlahy a stěny z tradičních materiálů s cementovou omítkou, cementové potěry, anhydritové potěry a sádrokartonové stěny (po předchozím ošetření penetračním nátěrem). Dále na vnitřní natřené stěny, (za předpokladu, že nátěr je pevně přikotven k podkladu), na staré podlahy z mramoru nebo terazza a dostatečně vyzrálé betonové konstrukce. Je zvláště vhodné pro lepení na pružné podklady (dřevo, OSB desky).

 

 

« Zpět