Úvodní stránka » Novinky » Kamenné koberce NaturalStone

22.11.2019 | Kamenné koberce NaturalStone

Obrázek

Kamenné koberce NaturalStone STACHEMA

Kamenné koberce jsou stále hitem, slouží jako alternativa k tradiční dlažbě a má celou řadu výhod. Povrch působí velmi elegantně a esteticky příjemně, navíc má i spoustu praktických vlastností. Setkat se s nimi můžeme především okolo bazénů, na venkovních schodech, příjezdových cestách, terasách a balkónech. Časté využití mají i v interiéru, a to především v koupelnách, ale hodí se také třeba do kuchyní nebo ke krbu. Možnosti jsou velmi široké. 

 

NaturalStone STACHEMA

 

V našem sortimentu najdete kamenné koberce NaturalStone od výrobce STACHEMA, které jsou vhodné pro každou stavbu, do interiéru i exteriéru, na každou terasu a ke každému bazénu. 

Předními vlastnostmi jsou především použité přírodní materiály, pochůznost i bosou nohou, bezpečnost, snadná aplikace a údržba, mechanická odolnost. Kamenné koberce NaturalStone mají atraktivní a moderní vzhled a vybírat můžete ze široké palety barev.

V následujícím odkazu se můžete podívat na vzorník NaturalStone: https://www.stachema.cz/files/files/Brozura-Natural-stone-vzorkovnik.pdf

Za zmínku jistě stojí kamenný koberec na stěny "NaturWall". Jedná se o systém vhodný k povrchové úpravě stěn a stropů, kde je požadována především dlouhá životnost, odolnost vůči oděru, snadná údržba a vysoká estetická hodnota. Hlavní předností systému NaturWall je vysoká přídržnost ke všem běžným savým i nesavým stavebním materiálům.

« Zpět