Úvodní stránka » Novinky » Baumit Open - "Zateplení, které dýchá"

10.03.2020 | Baumit Open - "Zateplení, které dýchá"

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že s novou sezónou přichází společnost BAUMIT opět se zvýhodněným prodejem prémiového zateplovacího systému Baumit Open.

Akce je platná od 1.3.2020 do 28.2.2021

Při objednání uceleného systému Baumit open získáte za velmi zvýhodněnou cenu jedinečné difuzně otevřené systémové izolační desky OPEN.  

 • Izolační desky Baumit open za cenu Baumit EPS-F (klasická bílá ID EPS-F)
 • Izolační desky Baumit open Plus za cenu Baumit StarTherm (grafitová varianta ID EPS-F)
 • Izolační desky Baumit open Reflect se slevou 500 Kč/m3 (grafitová varianta ID EPS-F s bílou
 • povrchovou úpravou a sníženým součinitelem tepelné vodivosti lambda = 0,031 W/mK)
 • Izolační desky Baumit open Perfect za cenu GreyWall Sun Protect (nejnovější typ ID EPS, vyráběné do forem s lícovou bílou vrstvou a lambdou 0,031 W/mK)

Za cenu standardního zateplovacího systému tak získáte systém s 4x vyšší prodyšností, výbornou povrchovou úpravou, trvanlivost a jistotu funkčnosti. Navíc při použití lepících kotev Baumit Startrack předejdete tepelným mostům způsobeným hmoždinkami.

 


 

 

 

ZATEPLOVACÍ SYSTÉM BAUMIT OPEN je vysoce prodyšný zateplovací systém, vytváří optimální vnitřní klima po příjemné bydlení. Je vhodný pro každou fasádu, novostavbu i rekonstrukci.  Baumit open je tak vždy správnou volbou, ať už stavíte nový dům nebo opravujete starý. Všechny vrstvy zateplovacího systému jsou navrženy tak, aby zdivo volně dýchalo, což je důležité pro vytvoření zdravého vnitřního prostředí nejen v zimním ale i v letním období.

Základem celého systému open jsou děrované desky z fasádního polystyrenu s pravidelnou sítí otvorů.  Izolační desky jsou tak difuzně otevřené a umožňují vodní páře průchod do exteriéru. Nemusíte se bát i zateplení starších budov se zvýšenou vlhkostí a obsahem soli ve zdivu, a to díky speciálním vlastnostem lepící stěrky Baumit OpenContact.

Zateplovací systém se skládá z jedinečných systémových komponentů umožňující budově nejen správně fungovat, ale i dobře vypadat po celá desetiletí. Baumit open v sobě kombinuje tu nejlepší kotvicí technologii, propustnost vodní páry, vysoce účinnou tepelnou izolaci a inovativní omítku s nanotechnologií.

 

 


 

PODMÍNKY AKCE jsou následující:

 • Objednávka na ucelený systém Baumit Open musí obsahovat všech 5 závazných položek zateplovacího systém:
 1. lepicí a stěrková hmota Baumit openContact (min. 7 kg/m2)
 2. izolační desky Baumit open
 3. výztuž Baumit openTex (min. 1,1 m2/m2)
 4. základ pod povrchovou úpravu Baumit PremiumPrimer (min. 0,25 kg/m2)
 5. pastovitá omítka Baumit openTop, Baumit NanoporTop, Baumi  NanoporFineTop nebo Baumit CreativTop (min. 2,5 kg/m2)
 • pro evidenci objednaného množství ETICS je směrodatná plocha objednaných izolačních desek
 • barva a struktura povrchové úpravy může být upřesněna dodatečně, nejpozději však 2 měsíce od první objednávky systémových komponentů
 • cenově zvýhodněná nabídka se vztahuje pouze na izolační desky Baumit open Therm, Baumit open Plus, Baumit open Reflect a Baumit open Perfect v tloušťkách 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 a 20cm.
 • Objednávka musí být uskutečněna v období 1.3.2020 – 28.2.2021 s obvyklou dobou dodání.
 • Objednávka musí mít jedno místo dodání v ČR

 

Pro podrobnější informace ohledně akce a výhodách zateplovacího systému Baumit open navštivte nebo kontaktujte jakoukoliv z našich provozoven: http://www.sadrokartony.com/kontakty/ . Rádi Vám zpracujeme cenově zvýhodněnou nabídku.

« Zpět