MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ VZHLEDEM K NAŘÍZENÍ VLÁDY                                                                                    

Aktualizace k 31.3.2020 16 hod., platnost do odvolání

Od 1.4. 2020 otevřena pro podnikající osoby i provozovna Liberec!


Vážení zákazníci,

vzhledem k mimořádným opatřením, která jsou přijímaná z důvodu omezení šíření aktuální virové nákazy, Vám oznamujeme, že naše provozovny v Jablonci n. N. a Horoměřicích zůstávají pro podnikající osoby (firmy, živnostníci) OTEVŘENY. Provozovna v Liberci bude z organizačních důvodů pro přímý prodej dočasně uzavřena. Toto opatření zrušeno od 1.4.2020!  

Rádi bychom udělali vše pro to, abychom uchránili zdraví našich kolegů i Vás, našich zákazníků, proto prosíme věnujte pozornost opatřením na našich provozovnách a respektujte je.

  • minimalizujte osobní návštěvy na našich provozovnách, objednávky pokud možno realizujte pomocí e-mailu, telefonu, či našeho e-shopu  www.sadrokartony.com, materiál Vám pak připravíme k odběru, nebo odvezeme
  • při návštěvě našich provozoven vždy používejte ochranné pomůcky na obličej (roušky, respirátory, šátky)
  • hotovostní úhrady přijímáme jen zcela výjimečně a za přísných hygienických opatření (desinfekce rukou atd.).
  • po dobu mimořádných opatření není možné vracení zboží - netýká se palet
  • sobotní prodej je dočasně přerušen

Pro nepodnikající osoby (maloodběratele) jsou naše provozovny uzavřeny, k nákupu je ale možno využít e-shop na stránkách www.sadrokartony.com.  Je však nutná platba převodem, materiál Vám pak dovezeme, nebo připravíme k odběru na výdejních místech na našich provozovnách.

 

Děkujeme Vám za spolupráci a zodpovědný přístup

 

Tým AIS


 

AKCE,  Novinky

 


 

Vážení zákazníci,

bohužel Vám musíme oznámit, že firma KNAUF dočasně zrušila konání všech školení. Týká se to tedy i našeho certifikačního školení, které mělo proběhnout dne 17.3.2020 v Liberci (Kulturní a společenské centrum Lidové sady).

Opatření je samozřejmě z důvodu šíření koronaviru. O novém termínu Vás po skončení opatření budeme informovat.

Všichni přihlášení by již měli být ze strany firmy KNAUF informování o možnosti vystavení dočasného certifikátu s platností do letošního června.

Děkujeme za pochopení!

 

 


 


FERMACELL® sádrovláknité desky

Zimní období je ideální pro suchou výstavbu, která je v současné době stále tím nejlepším a nejoblíbenějším řešením pro nejrůznější přestavby a rekonstrukce, ale také novostavby. Základním stavebním prvkem suché výstavby jsou desky sádrokartonové, sádrovláknité a cementové. V našem sortimentu najdete všechny typy uvedených desek! Segment desek sádrovláknitých u nás zastupují desky Fermacell. A proč používat tyto desky? Více se dozvíte v sekci "Novinky" !

AQUAFIRE® - odlehčená cementová deska

Jsme výhradním dovozcem cementových desek Aquafire na českém trhu. AQUAFIRE ® je odlehčená cementová deska vyztužená vlákny, odolná vůči vodě a ohni, použitelná jak v interiéru, tak exteriéru. Její přední vlastností je snadné řezání ... nejsnazší v porovnání s jinými deskami na trhu. Více info v sekci "Novinky".

 

EasyBoard - sádrokartonové prefabrikáty

EasyBoard® - moderní, frézováním upravená sádrokartonová deska, která díky přesnému zpracování šetří na stavbě ne jenom čas a materiál, ale i finanční prostředky. Díky EasyBoard se složité sádrokartonové detaily realizují velmi jednoduše a ty jednoduché velmi efektivně a rychle. Více informací o EasyBoard najdete v sekci "Novinky".

 


Deska Knauf DIAMANT X "první sádrokartonová deska s osvědčením ETA"

Výrobce Knauf nedávno uvedl na trh sádrokartonovou desku DIAMANT X, která vyniká nejen vysokou pevností a stabilitou, ale především výrazně vyššími statickými hodnotami. Více se dozvíte v sekci "Novinky".

Pásky STRAITFLEX v našem sortimentu

 

Straitflex je ucelená řada výztužných a těsnících pásků určených především pro překrytí všech spojů sádrokartonových a sádrovláknitých desek navzájem nebo s jinými prvky jako například spáry mezi panely bytových domů, navázání zděné stěny a sádrokartonového podhledu apod.

Materiál Straitflex může představovat převratnou novinku pro mnoho odborníků a realizačních firem. V Severní Americe je znám přes více než deset let a za tu dobu se tam rychle rozšířil a jeho použití se stalo nepsaným standardem mezi realizátory suché výstavby a to především tam, kde se používají sádrokartonové a sádrovláknité desky.